Przemyśl, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

Pan Albert porusza się tylko i wyłącznie na wózku inwalidzkim, jest osobą mało samodzielną. Podopieczny jest alergikiem.

Obowiązki:

Pomoc podopiecznemu w kąpielach, codziennej pielęgnacji ciała, ubieraniu/ rozbieraniu się, towarzyszenie podopiecznemu podczas spacerów oraz wyjazdów, czuwanie w nocy, transfer.

Dodatkowo opiekunka musi akceptować zwierzęta domowe, ponieważ będą pod jej opieką.

Wymagania:

- minimum dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami chorymi

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie wynagrodzenie

- ubezpieczenie

- opłacony przejazd do i z Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7143

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  12:09

Identyfikator: 602389

Wyświetleń: 1938