Przemyśl, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Szef/szefowa Kuchnii

Przemyśl

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SZEF/SZEFOWA KUCHNI

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska pracy

&#8226; Przygotowywanie dań kuchni
&#8226; Sprawowanie nadzoru nad innymi kucharzami
&#8226; Prowadzenie kuchni
&#8226; Zarządzanie kuchnią

Wymagania

&#8226; Wykształcenie gastronomiczne (mile widziane dodatkowe szkolenia)
&#8226; Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku szefa/szefowej kuchni
&#8226; Pracowitość, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność

Oferujemy

&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Pracę na pełny etat
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie
&#8226; Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
&#8226; Samodzielne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem
&#8222;szef kuchni-przemyśl&#8221;.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Styczen, 2011  14:12

Identyfikator: 262764

Wyświetleń: 9102