Przemyśl, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Redaktor serwisu internetowego

Przemyśl

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska:
a.. tworzenie i publikowanie artykułów o tematyce biznesowej
b.. przygotowywanie i korekta tekstów na potrzeby marketingowe
Wymagania:
a.. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
b.. łatwość pisania tekstów
c.. dobre posługiwanie się językiem polskim
d.. dyspozycyjność
Oferujemy:
a.. atrakcyjny system wynagradzania
b.. jasne warunki współpracy
c.. możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
d.. współpracę z doświadczonymi specjalistami
e.. umowa o pracę - pełny etat

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@obpon.pl/

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Grudzien, 2016  13:33

Identyfikator: 601362

Wyświetleń: 2407